piątek, 28 października 2011

#144

Dwa posty wcześniej wspominałam o świetnej książce "Biała jak mleko, czerwona jak krew". Natomiast dzisiaj chciałabym zaprosić do konkursu oraz do zajrzenia na stronę książki gdzie można znaleźć między innymi jakiego koloru jest nasz nastrój oraz poznać autora książki Alessandro D'Avenię. Informację o stronie i konkursie otrzymałam od Pani Ewy z Wydawnictwa Znak Literanova

KONKURS
Wyraź swój nastrój kolorem

O co chodzi?
Mamy dla Was konkurs pełen kolorów na przekór jesiennej szarości :) Zainspirował nas do tego Leo - główny bohater bestsellerowej książki Biała jak mleko, czerwona jak krew, który opisuje swój świat za pomocą barw.

Jakie macie zadanie?
Zrób zdjęcie nawiązujące do hasła konkursowego: wyraź swój nastrój kolorem. Masz pełną swobodę interpretacji hasła, najważniejsze jest, żebyś zdjęcie podpisał.

Jak działa konkurs?
Ty umieszczasz zdjęcie (www.bialajakmleko.pl) a inni na nie głosują. Możesz zachęcać swoich znajomych, żeby wsparli Twoje dzieło. Masz czas do 31 grudnia (jeśli do tego czasu Twoja praca zawiśnie w galerii, masz szansę na wygraną)! Jeśli Twoje zdjęcie zdobędzie najwięcej głosów - wygrywasz!

Co możesz wygrać?
Kolorowego iPoda - Ty wybierasz kolor! I oczywiście książkę, od której wszystko się zaczęło czyli egzemplarz "Białej jak mleko, czerwonej jak krew.
Będą też 3 wyróżnienia, a za nie kody zakupowe na 100 zł każdy do wydania w naszej księgarni internetowej.

2 komentarze:

  1. Wzięłabym udział, ale nie lubię konkursów, w których trzeba zbierać głosy, zawsze się znajdzie ktoś, kto oszukuje i ma milion głosów z kosmosu.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ech, konkurs nie dla mnie. Nie lubię kiedy jest na głosowanie, bo niestety zdarzają się cwaniacy ;-)

    OdpowiedzUsuń