wtorek, 17 kwietnia 2012

#190

Powiem tak, z niecierpliwością oczekuję najnowszej powieści Zafona "Więzień nieba". Przyznam, że jest niewiele pozycji czytelniczych na które czekam z wypiekami na policzkach. Do takich nowości na pewno mogę zaliczyć właśnie książkę Zafona i najnowsze pozycje mojej Ukochanej Autorki Agnieszki Lingas-Łoniewskiej. Na szczęście książka Zafona ma swoją premierę już w czwartek natomiast jak mi wiewiórki doniosły, najnowsza pozycja Agnieszki powinna ukazać się już w maju. Ale jak będzie czas pokaże.

Dla niecierpliwych fragment książki "Więzień nieba"


Chciałabym jeszcze zaprosić do konkursu organizowanego przez Księgarnię Matras

No i chciałam jeszcze przypomnieć o tym, że zbliża się Światowy Dzień Książki 23.04.2012, ale o tym molom książkowym nie trzeba przypominać.

6 komentarzy:

 1. Zafona pokochałam w momencie, kiedy na moją półkę kilka lat temu trafił "Cień wiatru", od tego momentu uwielbiam jego powieści.
  Pani Agnieszki książek niestety jeszcze nie miałam okazji czytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz koniecznie nadrobić zaległości w książkach Agnieszki, serio warto i nie mówię tego tylko dlatego, że znam Autorkę osobiście :) bo gdyby tak było byłabym niesubiektywna, zawsze mnie zastanawiało czy to pisze się razem czy osobno, no ale nic to, przeczytałam ponad rok temu pierwszą książkę "Bez przebaczenia" potem "Zakręty losu" i... wpadłam w sidła

   Usuń
 2. Nie trzeba o tym przypomniać:) 23.04. tyle pięknych akcji jest organizowanych wszędzie wkoło z okazji tego dnia:) Nawet moja bibloteka publiczna w dość małym miasteczku:)

  OdpowiedzUsuń