piątek, 12 grudnia 2014

#323

WYMIANA KSIĄŻKOWA w ZABRZU

Właśnie doszłam do wniosku, że ta Nasza eśbekowa wymiana książkowa bardzo nam przypadła do gustu, ponieważ organizujemy ją już po raz trzeci i na miliard procent nie ostatni. Przecież każdy z Nas ma w domu książki, których już nie czyta i które tylko blokują miejsce na nowe. 

Tak więc w najbliższą sobotę ŚBK i Księgarnia Victoria organizują wymianę książkową oraz minikiermasz rękodzieła z gadżetami nie tylko okołoksiążkowymi.

Więcej szczegółów na Naszym FB 


Wraz z Jorx'em będziemy dyżurować od 11:00 - 13:00. ZAPRASZAMY!!!

Regulamin wymiany

1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi we współpracy z Księgarnią „Victoria” w Zabrzu w dniu 13.12.2014 r.
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 do 2014.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży). Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp. Przyniesione książki powinny być w dobrym stanie.
6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Wraz z oddaniem książek na wymianę uczestnik traci do nich prawo i nie może domagać się ich zwrotu.
8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

1 komentarz:

  1. Nie da się ukryć, że trochę daleko mam do Zabrza :D

    naczytane.blog.pl

    OdpowiedzUsuń