piątek, 21 listopada 2014

#321

Jeszcze nie tak dawno, biegałam pomiędzy stoiskami na Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie. A już jutro i w niedzielę, będę biegać pomiędzy stoiskami na Targach Książki w Katowicach. To zdecydowanie bliżej. 


Razem z Grupą Śląskich Blogerów Książkowych zorganizowaliśmy kilka rzeczy które mogą Was Blogerów zainteresować. 

Po pierwsze panele dyskusyjne. Jak wiadomo, blogerzy uwielbiają rozmawiać o książkach i nie tylko. Właśnie w sobotę będzie ku temu wyśmienita okazja. Już od godziny 10:00 rozpocznie się zjazd blogerów książkowych i panele dla nich:
1. Czy na blogach książkowych chcemy czytać tylko o książkach? (przyznaję się, że będę go prowadzić, oczywiście jeśli tylko mój stan zdrowia mi na to pozwoli, bo zatkany nos nadal męczy)
2. Problem dyskusji na blogach, czyli jak zachęcić czytelników do polemiki w komentarzach 

Po drugie zorganizowaliśmy Wymianę Książkową


W sobotę na atresoli w godzinach 14:00 - 17:00 oraz w niedzielę w godzinach 11:00 - 14:00 będzie można wymienić książkę. Ale UWAGA!!! Wymienić można tylko i wyłącznie beletrystykę dla dorosłych. 

A tutaj regulamin:

1) Wymianę książkową organizują Śląscy blogerzy książkowi jako wydarzenie towarzyszące Targów Książki w Katowicach, które odbędą się w dniach 21-23.11.2014 r.
2) Organizatorzy akcji w żaden sposób nie zarabiają na tej akcji oraz nie czerpią z niej żadnych innych profitów.
3) "Ile przynosisz tyle wynosisz" to główna zasada akcji.
4) Książki wymieniamy w dwóch kategoriach (ze względu na datę wydania książki): I kategoria to roczniki 2000 – 2007, II kategoria to roczniki 2008 do 2014.
5) Wymieniamy tylko beletrystykę dla dorosłych (ewentualnie dla starszej młodzieży). Nie przyjmujemy książek dla dzieci, podręczników, poradników, komiksów itp.
6) Wymiana odbywa się "z ręki do ręki" - jeśli zainteresuje nas dana pozycja na stoliku z danej kategorii to wymieniamy ją na własne książki z tej samej kategorii (decyduje rok wydania).
7) Każdy użytkownik wymiany otrzyma kupon informujący o ilości przyniesionych i wymienionych książek, który uprawni użytkownika do dokonania wymiany także w innych dniach targowych, jeśli podczas jednej wizyty nie wybrał ilości tytułów odpowiadającej ilości przyniesionych książek.
8) Wszystkie inne wątpliwości rozwieją blogerzy dyżurujący na stoisku.

ZAPRASZAMY BARDZO SERDECZNIE!!!

4 komentarze:

 1. Ciekawa inicjatywa, z chęcią bym wzięła udział:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety mam za daleko, a szkoda :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książkowa wymiana to świetny pomysł był :)

  Pozdrawiam, naczytane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń