czwartek, 6 marca 2014

#288

Czasem marzenia, które gdzieś tam posiadamy mają możliwość spełnienia się. Zawsze marzyłam by wypić kawę z Magdaleną Witkiewicz oraz przeprowadzić z nią wywiad. No dobra nie będzie to wywiad "na papierze" ale... osobisty. 

Otóż nie chwaliłam się tym wcześniej, bo nie wiedziałam jak to będzie. Ale teraz już wiem. Mam to potwierdzone. Otóż wraz z Księgarnią Victoria Zabrze udało się nam zaprosić Magdalenę Witkiewicz na Śląsk, a konkretniej do Zabrza. Przyjedzie prosto z Gdańska na spotkanie autorskie które ekhm... poprowadzę ja. Mam ogromnego stresa i nadal jak o tym myślę to mam bezdech i muszę przypominać sobie o oddychaniu. 

Kochani, z tego miejsca chciałabym wszystkich zaprosić na spotkanie Autorskie z Magdaleną Witkiewicz. Szczegóły na plakacie. Mam też do Was prośbę. Czy moglibyście "rozwiesić" informację o tym spotkaniu na swoich blogach? Wiecie, że poczta pantoflowa jest najlepsza do przekazywania wszelkich informacji. 

Dziękuję :)


7 komentarzy:

 1. Zazdroszczę spotkania z autorką. Ja niestety mam za daleko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Szkoda że będę w Polsce dopiero tydzień później... Ale może uda mi się wysłać moją mamę ;-) Informacja na pewno w weekend u mnie zawiśnie :-) No i czekam na piękną relację ze spotkania :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chciałabym serdecznie zaprosić do udziału w moim autorskim czytelniczym wyzwaniu pt. KLUCZNIK.
  W skrócie - polega ono na czytaniu książek posiadających zaproponowane comiesięczne kluczniki, czyli hasła-klucze, za każdą zgłoszoną książkę w miesiącu zdobywa się punkt :)
  Szczegóły tutaj: http://recenzjeami.blogspot.com/2014/03/wyzwanie-czytelnicze-klucznik.html
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Normalnie jestem dumna z ciebie kobieto!!! Będzie się działo:)

  OdpowiedzUsuń
 5. U mnie, w Poznaniu Pani Witkiewicz będzie już w sobotę i nie mogę się doczekać ):

  OdpowiedzUsuń