niedziela, 19 lutego 2012

#173

"Perfect women" - zabawa


Ostatnio w blogosferze pojawiła się nowa zabawa. Do jej udziału dostałam zaproszenie od Kasi. Przyznaję, że kiedy dostrzegłam zaproszenie... sparaliżowało mnie. Może nie pod względem, że mnie wybrała tylko tego, że miałam zagwozdkę na kogo się zdecydować i kogo wybrać. Kminiłam całą noc i połowę dzisiejszego ranka. Nadal nie jestem pewna czy dokonałam dobrego wyboru, ale cóż...

Już wyjaśniam zasady.
Wybierz idealne kobiety w trzech kategoriach:
- perfekcyjna w swoim zawodzie,
- ideał urody,
- perfekcyjny styl.
Opublikuj na blogu obrazek z tagiem “Perfect Women”.
Napisz, kto cię wyznaczył.
Przekaż zabawę innym blogerom.

W takim razie oto moje wybory:

Perfekcyjna w swoim zawodzie:
(troszkę mi się rozjechało - informacyjnie, bo bardziej skupiłam się nie na perfekcji a na działalności, sorki jeśli nie na temat)
Angelina Jolie - aktorka, matka, reżyser, piękna kobieta... można by wymieniać dalej. Przede wszystkim jest Ambasadorem Dobrej Woli UNHCR. Chyba większość wie, że zawsze perfekcyjnie przygotowuje się do każdej roli którą odgrywa.

Lady Diana - prawdę mówiąc nie wiem czemu wybór padł na nią. Może dlatego, że była "Królową ludzkich serc".

Reese Witherspoon - jest honorowym członkiem Fundacji AVON, wraz z Fundacją działa na rzecz szerzenia informacji na temat programów prowadzonych przez Fundację w takich obszarach jak profilaktyka raka piersi, przeciwdziałanie przemocy w rodzinie czy pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach losowych, poza tym jest świetną aktorką

Ideał piękna:
(mogłabym wrzucić Jolie bo jak wiadomo wygrywa w rankingach na Najpiękniejszą Kobietę, jednak wybór mam troszkę inny)

Jessica Alba - hm... bo jest piękna... i nic więcej nie dodam na ten temat (dla większości mężczyzn jest ideałem kobiety, warto przypomnieć jej rolę w filmie "Sin City" albo chociażby serialu "Cień anioła" gdzie biegała w skórzanych ciuchach i rozbijała się nowoczesnymi motocyklami - wierzcie mi sama chciałam tak wyglądać jak Ona w tym serialu i jeździć Kawasaki)
Marylin Monroe - za wielu uznawana za symbol seksu

Perfekcyjny styl:
(no i tu miałam największą zagwozdkę, mogłabym śmiało wrzucić Grace Kelly jak to zrobiła Kasia, jednak nie będę "zgapiać" tylko wysilę swoje szare komórki i...)Nie Sarah Jessica Parker ale jej bohaterka Carrie Bradshaw - wiele kobiet chciało wyglądać jak bohaterka "Seksu w Wielkim Mieście"
Marylin Monroe - nic dodać, nic ująć

Jennifer Aniston - przynajcie, która nie chciała mieć fryzury a'la Rachel? (kiedy zdawałam maturę też miałam taką fryzurę)

uf... udało się. Do zabawy zapraszam:
Cyrysia
Sabinka
Agnieszka Wawka

6 komentarzy:

 1. Świetne typy. Ja już kilkakrotnie odmawiałam udziału w tej zabawie, więc i tym razem muszę być w porządku wobec wcześniejszych zapraszających i nie skorzystam z zabawy, ponieważ jak wspominałam innym, jestem typowym medialnym odludkiem i nawet bym nie wiedziała kogo wytypować do "Perfect women" a szukając pomocy u wuja gogle, to dla mnie nie jest zbyt fajne kopiować czyjeś typy, więc wolę podpatrywać inne wybory i przy okazji poznawać dane osoby, bo muszę przyznać, że z twojej listy, to trochę słyszałam o pierwszych dwóch paniach, zaś reszta jest mi obca. No może jeszcze Jennifer Aniston, to obiła mi się o uszy a tak to nic.
  W każdym razie mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Z góry bardzo przepraszam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no co ty, nie masz za co przepraszać wcale się nie gniewam bo nie mam o co :) prawdę mówiąc to nie wiem czy moje typy pasują ale ja miałam takie odczucia więc się podzieliłam :) dziękuję

   Usuń
 2. Myślę i myślę,ale zadanie :/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. myśl myśl cieszę się, że masz zagwozdkę jak ja :D

   Usuń
 3. Mam podobne odpowiedzi :) Również umieściłam Jessicę Albę jako ideał piękna a Monroe jako "królową" stylu :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo Alba jest piękna, nawet bije na głowę Jolie :)

   Usuń