piątek, 3 lutego 2012

#167

Zapowiedź:

Otrzymałam niedawno e-mail od Agnieszki Lingas - Łoniewskiej z prośbą o przekazanie informacji odnośnie książki "Szósty". Tak więc ogłaszam wszem i wobec, że niebawem nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się wznowienie powieści Agnieszki "Szósty". Jestem już po lekturze tej książki (mam wcześniejszy egzemplarz z całkiem inną okładką) i... POLECAM!!! No i oczywiście jestem zakochana w tej książce, ale to przecież standard. Ogólnie zakochuję się w książkach pióra Agnieszki. No i dodam jeszcze, że podobnie jak wcześniejsze pozycje ta też przemieli nasze emocje. A tutaj nowa okładka i notka Wydawcy:
„W szóstym dniu Bóg stworzył człowieka – mężczyznę i kobietę. W szóstym dniu... odbiorę ci życie, bo ja jestem twoim bogiem”.
Miłość, która rodzi się pośród zbrodni. Przeznaczenie, przed którym nie da się uciec.
Polska nie jest już bezpiecznym miejscem. Zwłaszcza dla zielonookich blondynek, które od jakiegoś czasu padają ofiarą seryjnego mordercy, któremu środowisko policyjne nadało przydomek Szósty.
Jego tropem podąża inspektor Marcin Langer, stojący na czele Śląskiej Grupy Śledczej. Pomaga mu Alicja Szymczak, której zadaniem jest sporządzenie portretu psychologicznego mordercy.
Wkrótce Alicję i Marcina połączy coś więcej niż tylko sprawy zawodowe. Zresztą, jak się okazuje, nie jest to pierwszy raz, kiedy ich drogi się przecinają...

Czy inspektor Langer zachowa zimną krew i podejmie grę, w której stawką będzie życie ukochanej? Kim jest Szósty? Co nim kieruje? Być może jest znacznie bliżej, niż może się wydawać.I jeszcze zaproszenie od Wydawnictwa Muza


6 komentarzy:

 1. Też czekam z niecierpliwością na nowe wydanie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie znam żadnej książki tej autorki. Ale po przeczytaniu tej notki jestem jej bardzo ciekawa. Muszę się rozejrzeć.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja bezskutecznie polowałam na ,,Szóstego'' w starszej wersji, więc teraz jestem mega szczęśliwa, że będzie nowe wydanie. To jest moja najbardziej oczekiwana zapowiedź roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. trzeba było mówić, to byśmy się dogadały :)

   Usuń