wtorek, 30 sierpnia 2011

#124

Ogłoszeń kilka:

Serdecznie zapraszam na spotkania z Autorem książki "Kiedy Atena odwraca wzrok" Jakubem Szamałkiem


A tutaj nowinki z Targów Książki w Katowicach:

 1. Patronat honorowy nad Targami Książkami w Katowicach objęła Małżonka Prezydenta RP, Pani Anna Komorowska.
 2. Wkrótce w instytucjach będących partnerami Targów Książki w Katowicach pojawią się zakładki będące zapowiedzią Targów. Rzecz warta uwagi także i z tego powodu, iż zakładka upoważnia do kupna biletu ze zniżką.
 3. Na stronie Targów Książki w Katowicach pojawił się dział „Konkursy”. Zapraszamy najmłodszych do uczestnictwa do konkursie plastycznym, starszych – w konkursie prozatorskim, a wszystkich – w konkursie fotograficznym.
 4. Biblioteka Śląska, podczas Targów Książki w Katowicach, zaprasza do digitalizacji zdjęć i piśmiennych pamiątek rodzinnych. Zeskanowane zdjęcia, notatki, listy wzbogacą zbiory Śląskiej Biblioteki Cyfrowej.
 5. Podczas Targów Książki w Katowicach będzie okazja do spotkań z Autorami. Lista zaproszonych gości znajduje się na stronie w części poświęconej „wydarzeniom towarzyszącym”.
 6. Każdy, kto w zaciszu domowym pisuje poezję lub prozę, pamiętniki lub reportaże, będzie podczas Targów miał możliwość wydrukowania i oprawienia swoich tekstów.
 7. Wydawcy szukający pracowników, osoby szukające pracy w wydawnictwach będą mogły wziąć udział w giełdzie pracy organizowanej podczas Targów Książki w Katowicach.

Więcej informacji już wkrótce… Zapraszamy na Targi Książki w Katowicach – pokażmy, że Czytanie jest modne!4 komentarze:

 1. Korcą mnie te Targi ale znając życia autorzy, którzy najbardziej będą mnie interesować będą w Katowicach, gdy ja będę miała zajęcia na uczelni :) Tak zresztą było poprzednim razem. Tak czy inaczej ze wszelkich sił będę się starać by tam przybyć i nawet lecę już szukać jakichś kwater na google co bym mogła przenocować ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. hm, na targi miałam się wybrać ale ten weekend będzie niestety weselno - koncertowy... już i tak niestety będę miała objazd Opole - Gliwice - Warszawa. Ale może za rok?

  OdpowiedzUsuń
 3. a to targi nie są w październiku?

  OdpowiedzUsuń
 4. @Lena - no to goglaj noclegi :) może uda nam się spotkać :)
  @Sil - koncert?
  @inga - są w październiku :)

  OdpowiedzUsuń